CZ ENG

Kariéra

Již od počátku svého vzniku jde úspěch a rozvoj naší společnosti ruku v ruce se schopnostmi a spokojeností všech našich zaměstnanců, protože jen díky nim již několik let úspěšně rosteme. Naše firemní základy dávají zaměstnancům prostor k rozvoji jejich schopností, prohloubení technických dovedností a zejména možnost podílet se na inovativních projektech využívajících nejmodernější průmyslové technologie. Máme neustále na vědomí, že za pravým úspěchem společnosti stojí právě spokojenost a loajalita zaměstnanců, jejichž hlavní motivací je překonávat technické výzvy a jsou připravení převzít soběstačnost a iniciativu.

Vývoj počtu zaměstnanců LaserTherm

Pracovat v našem týmu znamená patřit k jedničce v oborech průmyslové robotizace a laserových technologií.

Nejčastěji naše společnost hledá nové posily v profesích:

  • Technologie tepelného zpracování
  • Technologie svařování
  • Programování průmyslových robotů
  • Programování a obsluha CNC
  • Konstrukce strojů a průmyslových zařízení

Pro rozvoj a zvyšování kvalifikace vlastních zaměstnanců máme zavedené interní Trainne Programy pro laserové technologie (svařování, navařování, tepelné zpracování) a programování průmyslových robotů. Hlavní motivací těchto programů je vyškolení vysoce-kvalifikovaných odborníků, kteří jsou základem pro zvyšování konkurenceschopnosti a kvality nabízených služeb.

Máte dotazy, nebo chcete zaslat poptávku?

Kontaktujte nás!

Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného podnětu, a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.